Elina Nechayeva: kuidas laulda rõõmsalt ja enesekindlalt

Elina Nechayeva laulab videos kuulsa jõululoo «O Holy Night» ja annab nõu, kuidas esitada laulu rõõmsalt ja enesekindlalt. Aasta lõpp saab olema Nechayeval eriti pidulik ja suursugune. Ta plaanib koostöös Neeme Järviga soolokontserti Hiinas, Shanghai ooperiteatris. 

Tänavu 30. detsembril toimub Elina soolokontsert Shanghai ooperiteatris Neeme Järvi juhatusel sama ooperiteatri orkestriga. Esitletakse meeleolukat programmi, mis koosneb tuntud aariatest. Nende hulgas on ka kuulus Mozarti «Öökuninganna aaria» ooperist «Võluflööt» ning Delibes ooperist «Lakme» tuntuks saanud «Kellukeste aaria».

 «Esitusele tuleb ka eestimaist muusikat ning ma olen väga õnnelik, et saan tutvustada Hiina publikule meie kaunist muusikat. Mul on suur au teha oma Hiina debüüt koos legendaarse maestro Neeme Järviga. Ootan selle aasta lõppu suure õhinaga,» lausus Nechayeva.

Artikli videos esitatud klassikaline jõululugu «O Holy Night» on kirjutatud Adolphe Adami poolt juba aastal 1847. Elina Nechayeva kõrval saadab teda pianist Auli Lonks.

Tagasi üles
Back