Raadio Elmar saatejuhid

FOTO: Raadio Elmar

FOTO: Kristjan Teedema

Manna ja Lenna

Esmaspäeviti kell 14:00-18:00

Armastatud artist Lenna Kuurmaa hakkab koos raadio Elmar peatoimetaja Mari-Liis Männikuga juhtima raadiosaadet «Manna ja Lenna». 

Saade on positiivne ja teemad, mida naised kajastavad, on seinast seina. Sageli räägivad Manna ja Lenna väga isiklikel teemadel. Kindlasti julgustatakse kuulajaid oma arvamust avaldama ja mängitakse üheskoos ägedaid raadiomänge. Kindlasti jõuavad eetrisse põnevad jutuajamised tuntud ja vähemtuntud muusikutega.

FOTO: Raadio Elmar

Ikigai

P kell 15:00-16:00

Saatesarja nimi «Ikigai» tuleneb Jaapani keelest ja tähendab põhjust või eesmärki elamiseks.

Saatesarja jooksul astuvad raadio Elmar stuudiost läbi väga erinevad Eesti ühiskonna tegelased, teiste hulgas näiteks tunnustatud arstid, muusikud ja ettevõtjad. Need on inimesed, kes on oma eesmärgi elus leidnud. Nad on millegi silmapaistva ja kasulikuga hakkama saanud ning saatesarja idee on nende vaprate lugudega inspireerida ja julgustada ka teisi tegutsema.

Saatejuhid on Tiiu Sommer, Henri Laumets, Priit Rand ja Mari-Liis Männik.

FOTO: Raadio Elmar

Ärka, kaunis maa!

E-R kell 06:00-10:00
L ja P kell 07:00-10:00

Elmariga on mõnus ärgata! Argipäeviti äratavad meid Tiiu Sommer ja Lauri Hermann ning nädalavahetusel Kristiina Kraus.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Elmari päevapüüdja

E-R kell 10:00-14.00

Argipäevases päevaprogrammis jõuavad lisaks heale muusikale, uudistele, mõnusatele jutuajamistele ja operatiivinfole eetrisse ka «Libauudised», «Minu esimene...», «Võõras keeles» ja palju muud põnevat. Saatejuht ja toimetaja on Tambet Ind.

FOTO: Raadio Elmar

Kahest kuueni

T-R kell 14:00-18:00

Pärastlõunasesse programmi mahuvad soovilood, «Sõnamäng», Elmar LIVE, päevaste rubriikide kordused ja muidugi palju muusikat. Saatejuht ja toimetaja on Veiko Soom.

FOTO: Raadio Elmar

Õhtusumin

E-N kell 18:00-00:00

Õhtuprogramm, kus saatejuht Raen Väikene mängib raadiokuulajatega erinevaid mänge, ajab juttu huvitavate inimestega. Kuulame ka parimaid palasid «Elmari päevapüüdjast» ning loomulikult käib saatega kaasas mitmekülgne eestikeelne muusika.

FOTO: Raadio Elmar

«Ö»

E-R 00:00-06:00

Mängime öösiti peamiselt muusikat, kuid toome teieni ka huvitavaid fakte ühest või teisest laulust. Saatejuht on Priit Rand.

FOTO: Raadio Elmar

Lugu laulust

E-R kell 10:45 (kordus kell 21:45)

Saate toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon.

Kuula saateid SIINNädalavahetuse parim kaaslane

Nädalavahetuse lainele jõuame juba reede õhtul, mil algab kaasahaarav tutvumissaade «Õhus on armastust». Lisaks mahub nädalalõpu programmi mahub palju mänge ja soovisaateid. Keerutame lotokarusselli ja kraabime Eesti Loto kiirloteriid. Hoiame kursis värskete muusikauudistega ja saates «Eesti muusika edetabel» mängime ette värskeimad laulud raadios Elmar. Uut ja vanemat muusikat kuulame saates Elmari tantsuõhtu.

  

FOTO: Shutterstock

  

Õhus on armastust

Reede kell 18:00-22:00

Suvel 2015 proovisid meie saatejuhid Lauri ja Liana läbi raadioeetri inimesi teineteiseni viia ja see õnnestus suurepäraselt. Seepärast jätkame selle hea mõtte ja sooviga ka edaspidi. Lisaks tutvumiskuulutustele mahub saatesse veel väga palju muudki põnevat.

Üksikuid südameid liidavad saatejuhid Ele Adamson ja Henri Laumets.

Kuula saateid SIIN

Saates osalemise tingimused

FOTO: Raadio Elmar

Elmari tantsuõhtu

Laupäev kell 17:00-00:00

«Elmari tantsuõhtu» on meie kanali üks populaarsemaid saateid. Kõige lõbusamad ja tantsulisemad laulud kõlavad meie sagedustel kõikidel laupäeva õhtutel. Pärast südaööd veidi rahuneme, kuid meeleolukas muusika jääb kuulajaid saatma kuni hommikuni.

FOTO: Raadio Elmar

Eesti lugude edetabel

Laupäev kell 15:00-17:00 (kordus pühapäeviti kell 17:00-19:00)

Raadio Elmar edetabelisaates kõlab palju uut muusikat, vahel ka intervjuusid ja väikeseid üllatusi. TOP 10 sünnib n.ö. hübriidina. Igas edetabeli saates on võimalik saata meile sõnumeid oma lemmiklaulu poolt, hääletada saab alates laupäevasest saatest kuni pühapäevani hilisööni. Sõnumikeskuse number on 1511 (hind 1 €). Sõnumisaatjate vahel loosime välja ka auhindu. Lisaks hindavad uusi laule kõik Elmari saatejuhid ja endiselt on väga suur roll mängida ka soovisaadetel.Lisaks kümnele uuele laulule tuletame ka meelde, millised olid kuumad lood tabelis näiteks aasta, kaks, kolm, neli või lausa viis aastat tagasi.

Saatejuht on Henri Laumets.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Lotokarussell

Laupäev kell 10:00-12:00

Kaasahaarav mäng algab küsimuse teema väljaselgitamisest, selleks keerutatakse lotokarusselli. Kuulike viib meid kas persooni-, kuu teema-, imelise maa- või üllatusküsimuseni. Vastavalt küsimuse teemale hakatakse kraapima lotopileteid (Super Summ, Kullapada vms). Kui mängija ei tea õiget vastust, on tal võimalus küsida üks vihje, mille eest tuleb loobuda ka ühest piletist. Iga küsimuse õige vastuse korral kraabime otse eetris pileteid ja mängime ka võitja sooviloo. Saatejuhid on Kristiina Kraus ja Henri Laumets.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Shutterstock

Soovide aeg

E-R kell 17:00-18:00

L ja P kell 13:00-15:00

Saates on kuulajate soovilood ja tervitused. Terve saate vältel on teil võimalus meie programmis kaasa lüüa helistades numbril 7 427 927 või kirjutades elmar@elmar.ee. Tervituskirju ja telefonikõnesid ootame ainult saate ajal.

Esmaspäeviti on eetris Lenna Kuurmaa ja Mari-Liis Männik. Teisipäevast neljapäevani täidab kuulajate soove saatejuht Veiko Soom. Nädalavahetustel on stuudios Henri Laumets.

FOTO: Raadio Elmar

Sõnumisoovid / Internetisoovid

Pühapäev kell 10:00-12:00

Pühapäeviti on võimalik oma tervitused teele panna kas e-maili või sms-i teel. Raadio Elmar e-maili aadress on elmar@elmar.ee. Sõnumikeskuse lühinumber on 1511(sms-i hind 1€) ning esimene sõna peab olema kindlasti "ELMAR". Sõnumeid ja e-kirju saab saata AINULT saate ajal. Tegemist on peamiselt tervituste saatega, aga mõnel kuulajal võib vedamise korral õnnestuda ka soovilaulu kuulda. Saatejuhid on Kristiina Kraus ja Henri Laumets.