Hommikumäng
Kampaania kehtib perioodil 19.10-25.10.2020

FOTO: Shutterstock

«Hommikumäng» on osa raadio Elmar hommikuprogrammist «Ärka, kaunis maa!», olemuselt interaktiivne ja kaasakiskuv telefonimäng raadiokuulajatele, kahe mängijaga otse-eetris. Eelnevalt registreerunud kuulajate seat loositakse mängu alguses esimene mängija. Talle esitatakse kaks väiteküsimust. Seejärel selgub teine mängija ja temale esitatakse samuti väited. Auhinna võidab kuulaja, kes saab rohkem õigeid vastuseid. Viigi korral lahendab mängu lisaväide. Raadio Elmar hommikuprogramm «Ärka, kaunis maa!» on teiega igal argihommikul kell 6.00-10.00, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel kell 7.00-10.00. Tutvu mängureeglitega allpool.

1. KORRALDAJA

1.1. Elmari hommikumängu (edaspidi: Mäng) korraldab AS Postimees Grupp, registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Tartu mnt 80, 10112, registrikood 10184643, e-post elmar@elmar.ee, telefon 7 427 520 (edaspidi: Korraldaja).

2. MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng toimub ajavahemikul 19.10-25.10-2020.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio Elmar kuulajad, välja arvatud AS Postimees Grupp kontserni töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Mängus osalemiseks tuleb helistada numbril 7 427 927 ja panna nimi ning kontaktnumber kirja mängu eelregistreerimisel. Juhuvaliku teel selgitatakse igal hommikul välja kaks mängijat, kellele esitatakse väiteid ning mängija peab arvama, kas tegu on õige või vale väitega. Kui seis jääb viiki, tuleb teisele mängijale lisaväide ja selgubki võitja.

2.5. Mängu saab eelregistreeruda nädalas üks kord. 

2.6. Kõikides raadio Elmar Mängudes kehtib kuupiirang st.ühe kuu jooksul võib võita ühe Mängu auhinna. 

3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Auhinna on välja pannud teater Endla. Auhinnaks on 4 piletit vabalt valitud teater Endla etendusele. 

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu nädala jooksul auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nelja nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.5. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

3.6. Raadio Elmar toimetab auhinnad võitjale Smartposti pakiautomaati. Smartpostist tagasi raadiosse Elmar (Ülikooli 2a, Tartu) jõudnud auhindu hoiustatakse neli nädalat alates võidu kuupäevast. 

4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja annab Mängus osalemiseks oma isikuandmete edastamisega Korraldajale nõusoleku töödelda oma isikuandmeid vastavalt Eesti Meedia isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele. Korraldaja töötleb osaleja isikuandmeid üksnes võitja väljaselgitamiseks ning Mängu auhinna kohale toimetamiseks.

4.2. Korraldaja kasutab Osaleja isikuandmeid üksnes Mänguga seotud eesmärkidel (s.o. loosimise korraldamiseks, võitja välja kuulutamiseks ning Mänguga seotud informatsiooni edastamiseks).

4.3. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Mäng ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Mängus osalejaid koheselt Mängu veebilehe vahendusel.

4.4. Kõik Mängust tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5. Kõik pretensioonid seoses Mängu korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega «Elmari hommikumäng» hiljemalt nädal pärast Mängu toimumist käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. AS Postimees Grupp lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest. 

Tagasi üles
Back