Synne Valtri oma uuest bändist: meievaheline klapp on ülihea

FOTO: Erakogu / Erlend Štaub

Laulja Synne Valtri rääkis raadiole Elmar, et kirjutab parasjagu muusikat ja teeb oma uue bändiga stuudioproove. Värske kollektiivi nimeks on «Synne Valtri Band» ja ansamblis on neli liiget. Uus bänd tuleb lavadele juba tänavu aprillis, veel enne seda on oodata ka esimest singlit. 

Synne Valtri avaldas, et uut bändi iseloomustab kõige paremini sõna «huumor». «Meie veel väheste bändiproovide jooksul on juba praegu väga palju naerdud. Olen selle meeskonna üle väga uhke ja loodan, et suudame ka publikule seda kõike edasi anda,» rääkis laulja. 

Lisaks Valtrile on bändis kitarrist Toomas Laur, basskitarrist Jaanus Viskar ja trummar Gert Gregor Källo.

«Toomas Laur on oma pillimänguoskuse ja ka oma laheda olemuse tõttu väga tuntud ja hinnatud. Basskitarristiks on puhast verd seto, Jaanus Viskar. Jaanus on suurepärane kitarrist, muuhulgas ka minu hea sõber. Ta on meeletult hea huumorimeelega, tark ja asjalik noor mees. Trummariks on noor, kuid aastatepikkuse kogemusega Gert Gregor Källo, kes on täna kirjas ka abipolitseinike ridades,» rääkis Valtri oma uutest bändikaaslastest.  

«Tunnen end kõige uue ja veidi ka tundmatu eest üpriski ootusärevalt. Iga päevaga veendun aina rohkem, et meeskond, kelle olen kokku pannud on õige ja meievaheline klapp on ülihea,» kirjeldas Valtri. Muusik rääkis, et hetkel käib uue materjali tootmine täistuuridel ning loodetavasti ilmub lähinädalatel ka värske singel.

Valtri lisas, et bändi repertuaar on originaallooming ja covereid nad ei esita. «Hetkel kirjutame lugusid ise, kuid meid abistab ka muusikaprodutsent Vahur Valgmaa,» täpsustas ta.

Laulja rääkis, et hetkel on bändis omavaheliste ülesannete jagamise, broneeringute haldamise ja loomulikult ka loometegevuse aeg. «Kõik see võtab alguses palju aega ja vaeva, kuid olen kindel, et juba õige pea oleme valmis Eesti rahva ette astuma,» lisas ta.

Tagasi üles