Stewart Johnson: ka kõige raskemas olukorras on naljakaid hetki

FOTO: Sander Ilvest / Scanpix

Koomik Stewart Johnson käis külas raadios Elmar ja rääkis rahastust ootavast filmist, mida Johnson kutsub Eesti esimeseks munadega komöödiafilmiks. Komöödia sisu naerab ilma valehäbita vähi üle.

Stewart Johnson on USA'st pärit koomik, kes on elanud viimased kakskümmend aastat Eestis. Kaheksa aastat tagasi sai ta munandivähi diagnoosi. Kuigi uudis oli raske ja ravi intensiivne, leidis ta viisi, kuidas raskes olukorras naljakaid hetki leida. Sellest samast isiklikust õppetunnist lähtuvalt soovib Johnson teha filmi «The Chuck Band Show».

Komöödiafilmis plaanivad kaasa teha ka tuntud kohalikud näitlejad Marta Laan ja Henry Kõrvits, peaosa mängib Johnson ise. 

«Halvad olukorrad juhtuvad meie kõigiga. Ometi tasub meeles pidada, et igas situatsioonis on huumorit, mille üle saab naerda. Minuga see nii oli, panin selle kokku ja nüüd on filmiks olev materjal olemas,» rääkis Johnson.

Johnson rääkis, et film on planeeritud üsna madala eelarvega, ometigi igasugune toetus keskkonnas Hooandja on suureks abiks. «Kui saame piisavalt palju raha, saame hakata filmima juba tänavu aprilli lõpus,» lisas ta.

«Minu eesmärk on õpetada inimestele, kuidas raskes olukorras naeratada,» rääkis Johnson kokkuvõtvalt oma projekti algideest ja naeratamise olulisusest.

Stewart Johnson rääkis oma kogemustest ja teekonnast, kuidas ta filmi planeerimiseni jõudis. Kuula raadiole Elmar antud intervjuud SIIT:

Tagasi üles
Back