Uudo Sepp: minu suurimad eeskujud on Tõnis Mägi ja Ivo Linna

Laulja Uudo Sepp esitas oma hittlugu «Sinule» ja õpetas videos, kuidas seda lugu kitarril mängida. Vaata ja õpi selgeks!

Sul ilmus debüütalbum «Sinule». Milline lugu sellelt kogumikult on Sulle endale kõige hingelähedasem? Milline lugudest aga kõige ilusama sõnumiga?

Kõige hingelähedasem on laul «Tants», see räägib lähedusest ja selle leidmisest. Kui tähtis on «see esimene» kokkupuude armumisega ja see mäng, mis peas toimub. Ehk, kas see suhe on õige või vale, vettpidav või mitte? Ilusaima sõnumiga on aga laul «Enese varjud». See lugu on sellest, kuidas oma hirmudest lahti mõelda.

Mis rolli mängib muusika Sinu elus?

Muusika on aidanud mind igal pool elus edasi. Ta pakub alati erilisi emotsioone, kas näiteks siis kui tunned end armastatuna või hoopis kurvana. Muusika on minu jaoks võti enda välja elamisel.

Mida «Eesti otsib superstaari» saate võit on Sinu elule tänaseks juurde andnud? Oled sa midagi õppinud, mille üle eriti hea meel on?

See saade on andnud tohutult teadmisi, uusi kogemusi, uusi sõpru. Olen õppinud enda eest seisma ja otsustama suuri otsuseid. Sain julguse astuda välja oma kodusaarelt. See annab mulle rohkem vabadust, ka näiteks otsustada, kuhu ma elama tahan minna.

Kes on Sinu suured eeskujud Eesti muusikas?

Tõnis Mägi ja Ivo Linna. Kaks suurt legendi mu elus.

Kõige ilusam koht, kus Sa oled kunagi esinenud?

Saaremaal, Veerel.  See oli mere ääres, hästi armas ja intiimne kontsert.

Nimeta kolm kõige ilusamat heli looduses?

Linnulaul, vee hääl ja puude ragisemine tuules.

Esimene laul, mis seostub Saaremaaga?

Saaremaa Valss.

Kellega Sa tahaksid duetti laulda?

Elina Borni, Maian Lombi või Liis Lemsaluga. Unistus muidugi Ed Sheeran'iga.

Sinu hea tuju muusika?

Journey esituses «Don't Stop Believin'».

Tagasi üles