Andre Maaker annab kodumaa sünnipäeva puhul kolm kontserti

Raadio Elmar hommikuprogrammis käis külas Andre Maaker. Muusikul on väljas värske laul pealkirjaga «Eluvoolusäng». Sel nädalal on toimumas ka kontserdid nime all «Kaunimad laulud ja kodumaised viisid akustilisel kitarril».

Andre Maaker annab oma eelmisel aastal ilmunud plaadi «Meie laulu pidu» ilmumise rõõmuks kolm kodumaiste viisidega kontserti ja teeb seda Eestimaa sünnipäeva puhuks. «Ma ei ole oma viimase plaadi muusikat veel korralikult inimestega jaganud, leian, et nüüd oleks tore aeg seda plaati esitleda,» sõnas Maaker.

«Muusikuna olen pigem tagasihoidlik ja olen selline teadlikult - pole ju varem kunagi avalikult laulnud,» rääkis Maaker ja esitles Elmar LIVE stuudios on uut lugu «Eluvoolusäng».

Värske plaat on mõtteline järg viis aastat varem ilmunud sarnasest mõttest kantud plaadile «Minu laulu pidu». «Esimene plaat ilmus mul kuus aastat tagasi. Mäletan, et esitlesin toona kontserdil oma kitarrimuusikat. Olin ligikaudu kakskümmend minutit mänginud, kui väike poiss hõikas üle saali «Hakka laulma!». Midagi pole teha! See soovitus jäi mulle kuhugi sisse ja korraga mõtlesin, et tõesti, miks ma ei hakka siis laulma? Kohe ei alustanud, kuid võib öelda, et tasapisi puhkesin laulma,» tunnistas muusik.

Lisainfo esinemiste kohta leiad SIIT.

Tagasi üles
Back