Stefan kahtles, kas maskisaates üldse osaleda, hiljem pidas seda oma parimaks otsuseks

Stefan Airapetjan

FOTO: Marko Saarm

Raadio Elmar hommikuprogrammis rääkis Stefan saate «Maskis laulja» võidust ja sellega kaasnevatest muljetest.

«Kui maskisaate tiim mulle osalemise ettepanekuga kirja edastas, siis arutasin esialgu oma manageriga, kas üldse minna. Manager soovitas, et mine proovi ikka. Ma arvan täna, et see oli üks parimaid otsuseid,» muigas Stefan.

Kui tavapäraselt on muusik esitanud peamiselt oma originaalloomingut, siis telesaate formaat andis võimaluse tuntud covereid laulda. «Olen õnnelik, et sain esitada oma enda lemmikuid lugusid! Samas valisin lood, millega lootsin pakkuda korralikku vau-efekti. Ma väga loodan, et ka telepublikule meeldis,» märkis ta.

Maskisaates osalemine tähendas muusiku jaoks suurt saladuse hoidmist ja nii mitu nädalat järjest. «Ma ei hakka siin hetkel vabandama, kuid pidin tõepoolest palju valetama. Olin sunnitud seda tegema, sest saates osalemise reeglid nägid seda nii ette. Õnneks ma ei pidanud näost näkku kellelegi valesid ütlema, samas telefoniteel pidin seda siiski tegema - nii oli mingis mõttes lihtsam. Tean, et oma sõpradele pole üldse ilus valetada, kui see ei ole just ilusa eesmärgi nimel tehtud. Kõige rohkem kartsin aga hetki, kui poes käisin - harjutasin ümisedes lugusid, millega saates osalesin. Kartsin, et äkki keegi kuuleb ja ma reedan end ära,» naeris Stefan raadio Elmar hommikuprogrammis.

Tagasi üles